
XQS The Peppermint 10mg
Riktiga butikspriser · uppdaterat 2026-10-21
XQS The Peppermint 10mg är nikotinpåse från XQS med smak av mint och 10 mg nikotin per påse.
| Butik | PrisPris för 10 | Per dosa | Frakt | |
|---|---|---|---|---|
NettotobakLägsta pris● I lager | 249,90 kr | Till butik | ||
Haypp● I lager | 249,90 kr | Till butik | ||
Snusbolaget● I lager | 249,90 kr | Till butik | ||
| TTobax ● Slut i lager | 260,00 kr | Till butik | ||
| CCity Gross ● I lager | 299,00 kr | Till butik | ||
| SSnusstocken ● Slut i lager | 329,90 kr | Till butik | ||
| BBilligsnus ● Slut i lager | 329,90 kr | Till butik | ||
Eurobrands● Slut i lager | 349,00 kr | Till butik | ||
| IICA ● I lager | 385,00 kr | Till butik |
Priserna är butikernas egna priser, utan frakt. Frakten visas som information.
Vanliga frågor
Var är XQS The Peppermint 10mg billigast styckvis?
En dosa XQS The Peppermint 10mg är billigast hos Nettotobak för 14,90 kr.
Var är en stock XQS The Peppermint 10mg billigast?
En stock (10 dosor) XQS The Peppermint 10mg är billigast hos Nettotobak för 249,90 kr, alltså 24,99 kr per dosa.
Hur stark är XQS The Peppermint 10mg?
XQS The Peppermint 10mg innehåller 10 mg nikotin per påse.
Ingår frakten i priset?
Nej. Vi visar butikens eget pris så att du kan jämföra rakt av. Frakten visas bredvid; en stock ger oftast fri frakt.




