snusjakt.com
Strengbergs Mint 9mg dosa

Strengbergs Mint 9mg

1 dosa

37,99 kr

Nettotobak

Köp

Stock 10

369,90 kr

36,99 kr per dosa

Snusbolaget

Köp

Riktiga butikspriser · uppdaterat 2026-10-21

Strengbergs Mint 9mg är nikotinpåse från Strengbergs med smak av mint och 9 mg nikotin per påse.

ButikPris
Snusbolaget logotypSnusbolagetLägsta pris

● Slut i lager

369,90 krTill butik
Nettotobak logotypNettotobak

● Slut i lager

369,90 krTill butik
Haypp logotypHaypp

● Slut i lager

369,90 krTill butik

Priserna är butikernas egna priser, utan frakt. Frakten visas som information.

Vanliga frågor

Var är Strengbergs Mint 9mg billigast styckvis?

En dosa Strengbergs Mint 9mg är billigast hos Nettotobak för 37,99 kr.

Var är en stock Strengbergs Mint 9mg billigast?

En stock (10 dosor) Strengbergs Mint 9mg är billigast hos Snusbolaget för 369,90 kr, alltså 36,99 kr per dosa.

Hur stark är Strengbergs Mint 9mg?

Strengbergs Mint 9mg innehåller 9 mg nikotin per påse.

Ingår frakten i priset?

Nej. Vi visar butikens eget pris så att du kan jämföra rakt av. Frakten visas bredvid; en stock ger oftast fri frakt.