snusjakt.com
Odens Lakrits Portion dosa

Odens Lakrits Portion

1 dosa

37,00 kr

Tobax

Köp

Stock 10

315,00 kr

31,50 kr per dosa

Tobax

Köp

Riktiga butikspriser · uppdaterat 2026-10-21

Odens Lakrits Portion är portionssnus från Odens med smak av lakrits och 9 mg nikotin per påse.

ButikPris
TTobaxLägsta pris

● I lager

315,00 krTill butik
Nettotobak logotypNettotobak

● I lager

379,90 krTill butik
Snusbolaget logotypSnusbolaget

● I lager

384,90 krTill butik

Priserna är butikernas egna priser, utan frakt. Frakten visas som information.

Vanliga frågor

Var är Odens Lakrits Portion billigast styckvis?

En dosa Odens Lakrits Portion är billigast hos Tobax för 37,00 kr.

Var är en stock Odens Lakrits Portion billigast?

En stock (10 dosor) Odens Lakrits Portion är billigast hos Tobax för 315,00 kr, alltså 31,50 kr per dosa.

Hur stark är Odens Lakrits Portion?

Odens Lakrits Portion innehåller 9 mg nikotin per påse.

Ingår frakten i priset?

Nej. Vi visar butikens eget pris så att du kan jämföra rakt av. Frakten visas bredvid; en stock ger oftast fri frakt.