
LEWA Power Spearmint 50mg Koffein
Riktiga butikspriser · uppdaterat 2026-10-21
LEWA Power Spearmint 50mg Koffein är koffeinpåse från LEWA med smak av mint och 50 mg nikotin per påse.
| Butik | PrisPris för 10 | Per dosa | Frakt | |
|---|---|---|---|---|
SnusbolagetLägsta pris● I lager | 399,90 kr | Till butik | ||
Nettotobak● I lager | 399,90 kr | Till butik | ||
Haypp● I lager | 399,90 kr | Till butik |
Priserna är butikernas egna priser, utan frakt. Frakten visas som information.
Vanliga frågor
Var är LEWA Power Spearmint 50mg Koffein billigast styckvis?
En dosa LEWA Power Spearmint 50mg Koffein är billigast hos Nettotobak för 40,99 kr.
Var är en stock LEWA Power Spearmint 50mg Koffein billigast?
En stock (10 dosor) LEWA Power Spearmint 50mg Koffein är billigast hos Snusbolaget för 399,90 kr, alltså 39,99 kr per dosa.
Hur stark är LEWA Power Spearmint 50mg Koffein?
LEWA Power Spearmint 50mg Koffein innehåller 50 mg nikotin per påse.
Ingår frakten i priset?
Nej. Vi visar butikens eget pris så att du kan jämföra rakt av. Frakten visas bredvid; en stock ger oftast fri frakt.



